İşyerinizde Sorumluluğu "Güneş" ile paylaşın

İşyerinizde herşeyi titizlikle düşündünüz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz. Fakat hayatta her zaman istenmeyen talihsizlikler meydana gelebilir. Hiç ummadığınız bir kaza, bütün önlemlerinize rağmen çalışanlarınıza ve 3. şahıslara maddi zararlar verebilir. Denetiminiz dışında oluşabilecek bu tür kazaların sonucunda işveren olarak sorumluluğunuzu paylaşacak bir teminat var: "Güneş Sorumluluk Sigortası".
Güneş Sigorta Şentürk Limited Şirketi işyerinizde sorumluluğunuzu güvence altına almaya, deneyim ve uzmanlığını size sunmaya ve sorumluluklarınızı sizinle paylaşmaya hazır.

Neleri güvence altına alır?

Kısaca; işletmenizde sizin dışınızda oluşan ölüm, bedeni zarar sonucu talep edilecek tazminat veya hastane masraflarına ilişkin sorumluluklarınızı sizin adınıza üstlenerek, sizi sorumluluktan kurtaran gerçek ve çağdaş bir güvence...

Diğer Sorumluluk Sigortaları Poliçelerimiz

 • İşveren Sorumluluk Poliçesi:
  İşyerinizde çalışan personelin iş kazaları sonucu ölümü ya da yaralanması ile oluşabilecek tazminat taleplerini güvence altına alır.
 • 3. Şahıs Sorumluluk Poliçesi:
  İşyerinizdeki faaliyetler sırasında 3.şahıslara verilebilecek zararlar sonucu doğacak sorumluluğunuzu güvence altına alır.
 • Asansör Sorumluluk Poliçesi:
  Ev, işyeri ya da alışveriş merkezlerindeki asansör veya yürüyen merdivenlerin kullanımı sırasında 3. şahısların uğrayacağı zararlar karşısında doğacak sorumluluklarınızı güvence altına alır.
 • Otel Sorumluluk Poliçesi:
  Otelde konaklayan müşterilerin; yangın veya gıda zehirlenmesi vb. kazalar sonucu ölümü, yaralanmaları ile asansör, kuru temizleme gibi maddi zararlar ile oluşabilecek sorumluluğu güvence altına alır.
 • Garaj, Otopark, Tamirhane Sorumluluk Poliçesi:
  Garaj, otopark, tamirhanelere bırakılan müşteri araçlarına verilebilecek zararlar sonucu işletmeci olarak sorumluluklarınızı güvence altına alır.
 • Okul Sorumluluk Poliçesi:
  Eğitim, öğretim faaliyetleri sırasında meydana gelebilecek yangın, gıda zehirlenmesi, spor aktiviteleri kazaları, çevre gezintisi sonucu oluşacak kazalar, servis araçlarının kazaları sonucunda doğacak hukuki sorumluluklarınızı güvence altına alır.
 • Ürün Sorumluluk Poliçesi:
  Hatalı üretilen ürünün kullanılması sırasında kusuru ve eksikliği sonucu 3. şahıslara verebileceği zararlar karşısındaki sorumluluklarınızı güvence altına alır
  .
 • Mesleki Sorumluluk Poliçesi:
  Kişinin mesleki faaliyetinin icrası esnasında kusur yada ihmali sonucunda yasalar gereği ödenmesi gerekecek tazminatları güvence altına alır.

 

Nasıl sigorta yaptıracaksınız ?

Acenteliğimize başvurmanız yeterli.

Kıbrıs Şehitleri Caddesi Malikbey Çarşısı Kat:1    26010-Eskişehir/Türkiye

Tel: 0(222) 231 11 51 - 231 92 47 - 231 85 17 Faks: 0(222) 230 86 03

© Copyright 1995-2005  "Şentürk™ Sigorta Aracılığı Hizmetleri Limited Şirketi"  All rights reserved.

Patent Haklarımız       Bize Ulaşın     Size Ulaşalım       email