Muayehane Sigortaları hakkında bilgi için tıklayınız.

Güneş Hekim Sorumluluk Sigortası

"Artık meslekte telafisi güç durumlara karşı hekimleri koruyan, onların sorumluluklarını paylaşan sağlam bir güvence var."

Neleri güvence altına alır?

Güneş Hekim Sorumluluk Sigortası; bir hekimin kusur ya da ihmali nedeniyle bir hastanın sağlığının zarar görmesi yada ölmesi sonucu, yasalar gereği ödenmesi gerekecek tazminatları kapsıyor.

Güneş Sigorta yeni ürünü için yurtdışındaki uygulamaları inceleyip, Türkiye'nin önde gelen doktorlarıyla tıbbi ve teknik bilgi olarak yaklaşık 2 yıldır çalışıyordu. Dünyanın tüm gelişmiş ülkelerinde Hekim Sigortası olmayan doktorların mesleklerini yapamadıkları biliniyor.

Tıbbi hatalar ile ilgili giderek artan şikayetler için Güneş Hekim Sorumluluk Sigortası ideal bir çözüm. Burada Hekimler uzmanlık alanlarına ve risk gruplarına göre üç sınrfa ayrılıyorlar. En ağır risk grubu anestezi, jinekoloji, cerrahi. En hafif risk grubu ise; aile hekimliği, biyokimya, masaj, adli tıp, fizik tedavi. Poliçenin teminat limitleri 25 Milyar'dan, 500 Milyar'a çıkarken primler söz konusu risklere göre son derece düşük kalıyor. Bu sigorta Türkiye sınırları içinde geçerli.

Hekim Sorumluluğunu teminat altına almayan haller ise poliçe kapsamında tüm detayları ile açıklanıyor..

Nasıl sigorta yaptıracaksınız ?

Acenteliğimize başvurmanız yeterli.

Kıbrıs Şehitleri Caddesi Malikbey Çarşısı Kat:1    26010-Eskişehir/Türkiye

Tel: 0(222) 231 11 51 - 231 92 47 - 231 85 17 Faks: 0(222) 230 86 03

© Copyright 1995-2005  "Şentürk™ Sigorta Aracılığı Hizmetleri Limited Şirketi"  All rights reserved.

Patent Haklarımız       Bize Ulaşın     Size Ulaşalım       email