Beklenmedik kazalar öncesi Ferdi Kaza Poliçesi

Aracınızla giderken, yolda yürürken ya da bir merdivende, asansörde kimbilir hiç ummadığınız daha nerelerde talihsiz bir kaza gelip sizi bulabilir.

Bu tür aksilik ve kazaların olmasını, ne kadar dikkatli olursak olalım önleyemeyiz. Üstelik bu kazaların sonucunda ortaya çıkabilecek tedavi giderleri, aktif iş yaşamına devam edememek gibi zorluklarla karşılaşmak durumu daha da kötüleştirir. Bu tür kazalar bazen ölümle bile sonuçlanabilir.

Hiç beklemediğiniz ama herkesin başına gelebilecek bu tür felaketlere karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın. Gelin Güneş Sigorta'ya, çağdaş bir güvence olan "Ferdi Kaza Sigortası" yaptırın..

Neleri güvence altına alır?

  • Sigortalının kaza sonucu ya da kazaya bağlı nedenlerle, 1 yıl içinde ölümü halinde yasal mirasçılarına ya da belirlediği kişilere ödenecek ölüm tazminatı ile sevdiklerini kimseye muhtaç etmeden, standartlarını koruyarak yaşamlarını sürdürmelerini sağlar.
  • Sigortalının kaza sonucu hemen ya da kazaya bağlı nedenlerle iki yıl içinde sürekli sakat kalması.
  • Dilerseniz poliçenize ;

  • Gündelik tazminat teminatı
  • Tedavi masrafları teminatlarını ilave ettirerek, gelecekteki istenmeyen kazalara karşı güvencenizin kapsamını genişletebilirsiniz. Günlük kayıplarınızı ve günümüzde çok büyük meblağlara ulaşan tedavi giderlerinizi de sigortadan karşılayabilirsiniz.

Diğer Ferdi Kaza Poliçelerimiz

  • Ferdi Kaza Koltuk Poliçesi : Otomobil ve otobüslerde sürücü ve yolcuları kaza sonucu olabilecek sakatlık ve ölümlere karşı güvence altına alır.
  • Grup Poliçesi: Şirket ve diğer tüzel kişiliklerin, çalışanların olası kazalara karşı toplu olarak tazminat ve tedavisini güvence altına alır.
  • Otobüs Zorunlu Koltuk Poliçesi: Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüslerde olabilecek kazalara karşı yolcuların tazminat ve tedavilerini güvence altına alır.
  • Profesyonel Sporcu Poliçesi: Profesyonel sporcuların maç, antrenman ve gidiş·dönüş sırasında uğrayabilecekleri kazalara karşı tazminat ve tedavilerini güvence altına alır.

Nasıl sigorta yaptıracaksınız ?

Acenteliğimize başvurmanız yeterli.

Kıbrıs Şehitleri Caddesi Malikbey Çarşısı Kat:1    26010-Eskişehir/Türkiye

Tel: 0(222) 231 11 51 - 231 92 47 - 231 85 17 Faks: 0(222) 230 86 03

© Copyright 1995-2005  "Şentürk™ Sigorta Aracılığı Hizmetleri Limited Şirketi"  All rights reserved.

Patent Haklarımız       Bize Ulaşın     Size Ulaşalım       email