Dikkat ! Kırılacak eşya yazısı mallarınızı korumaya yetmez !

Emtea Nakliatınıza"Güneş" ten tam güvence.

Ticari malzemenizi ve hertürlü eşyanızı bir yerden başka bir yere naklederken hasar halinde bir güvenceye sahip olmanız önemlidir.

Yurtiçi ve yurtdışı mal nakliyatında, ithalat ve ihracat sırasında mallarınız hangi araçla taşınırsa taşınsın, Güneş Sigorta Nakliyat Sigortası, size güvence vermeye hazırdır. Uçak, gemi, kamyon, TIR, tren taşımalarında sonuçtan emin olabilmek için mallarınızı sigorta ettirin.

Nakliyattan önce Güneş Sigorta Şentürk Limited Şirketine uğrayın, sonucu güvenle bekleyin.

Neleri güvence altına alıyor.

Güneş Nakliyat Sigortası, alternatifli olarak hazırlanmıştır. Geniş ya da dar kapsamlı teminatlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Tam Zıya: Malınızı, eşyanızı naklettiğiniz aracın "tamamen hasarlanması" sonucu, sigortalı malların da "tamamen hasarlanması" halinde oluşacak zararları karşılar.

Belirli riskleri karşılayan teminat: Buna sigortacılık dilinde "dar teminat" adı verilir... Nakil aracının, sevkiyatlar sırasında hasarlanması sonucu oluşacak kayıpları karşılar.
Bu riskler şunlardır: Yangın, Yıldırım, Seylap, Dere taşması, Heyelan, Köprü Yıkılması, Çarpışma, Devrilme, Demiryolunda, vagonların bağlama zincirlerinin kopması veya bunlara benzer bir hasara uğraması, Yol çökmesi, Hat, tünel veya demiryoluna ait diğer yapıların yıkılması

Geniş Teminat: Bu teminat adından da anlaşılacağı gibi çok geniş anlamda size güvence sağlar. Ancak, aşağıda belirtilen riskler teminat dışındadır.

Nakliye sırasında gecikmeden doğan durumlar (Yakın sebebi gecikme olan hasarlar),Malın bünyesinden, üretiminden kaynaklanan hasarlar (Gizli kusur), Fire, çürüme, bozulma gibi malın özelliğinden kaynaklanan hasarlar, Ambalaj yetersizliği.

Nasıl sigorta yaptıracaksınız ?

Acenteliğimize başvurmanız yeterli.

Kıbrıs Şehitleri Caddesi Malikbey Çarşısı Kat:1    26010-Eskişehir/Türkiye

Tel: 0(222) 231 11 51 - 231 92 47 - 231 85 17 Faks: 0(222) 230 86 03

© Copyright 1995-2005  "Şentürk™ Sigorta Aracılığı Hizmetleri Limited Şirketi"  All rights reserved.

Patent Haklarımız       Bize Ulaşın     Size Ulaşalım       email