Hoşgeldiniz
Güneş Sigorta Eskişehir Bölge Acentesi Şentürk Limited Şirketi 28/06/1972 Yılından bu yana Eskişehirde alanında lider olmuş, gerek endüstriyel, gerekse ticari firmaların haklı takdirini kazanmıştır.

İşte bu nedenle, benzeri konularda faaliyet gösteren şirketler arasında en geniş ve tecrübeli kadroya sahip olan Güneş Sigorta Şentürk Limited Şirketi şu anda 20,000 den fazla sigortalısına başarıyla hizmet vermektedir.

SİZİ DE SiGORTALILARIMIZ ARASINDA GÖRMEK İSTERİZ.
Güveninizle büyüyoruz.

 

Sitemizde yalnızca Türkçe kullanılır ve imlâ kurallarına dikkat edilir.

Sitemizi en iyi 800 x 600 çözünürlük ve 16 milyon renkte en az Internet Explorer 6.0 ile görebilirsiniz.

Sitemizde hiçbir kredi kartı uygulaması bulunmaz.

Şirketimiz ve çalışma alanlarımız, Dünyada ve Türkiyede Sigortacılığa genel bakış, Bu arada bu siteyi görebiliyorsanız bir bilgisayarınız var demektir. Bilgisayarınızı sigortalayabilirsiniz.  Ancak ani voltaj değişiklikleri (Doğal kaderimiz...!!!) yanma, çalınma ve diğer doğal risklere karşı bilgisayarınızı sigorta yaptırabilirsiniz. Bunun için Elektronik Cihaz Sigortaları sayfamızı tıklamanız yeterli. Ya arabanız? Evinizi ve İşyerinizi yangın ve su basmasına karşı itfaiyeye, camlarını ise komşu çocuklarına mı emanet ettiniz?  Sigortalımısınız? Evinizi yıllık yaklaşık sadece 30 milyon TL.sına sigorta edebileceğinizi biliyormusunuz? Tüm Sigorta ihtiyaçlarınız için bizi hemen arayın. arkadaşlarımız size bilgi vermekten memnun olacaklardır. Şimdilik TSI 8.00- 19.00 saatleri arasında Pazartesi - Cumartesi günleri çalışıyoruz. Bu arada öğle nöbetçilerimiz de size bilgi verebilirler.  Sigortam var ve kaza yaptım. Şimdi ne yapacağım diyorsanız acil yardıma. Lütfen sizlerle tanışmak istiyor ve hizmetleriniz hakkında bilgi almak istiyoruz diyorsanız Size Ulaşalım sayfasını tıklamanız yeterli.

(Tıklama= altı çizili olan satırın üstüne gelip farenin sol tuşuna bir kez vurma anlamına gelir)

Kıbrıs Şehitleri Caddesi Malikbey Çarşısı Kat:1    26010-Eskişehir/Türkiye

Tel: 0(222) 231 11 51 - 231 92 47 - 231 85 17 Faks: 0(222) 230 86 03

© Copyright 1995-2005  "Şentürk™ Sigorta Aracılığı Hizmetleri Limited Şirketi"  All rights reserved.

Patent Haklarımız       Bize Ulaşın     Size Ulaşalım       email